Today’s Hours Getting Hours
Westside Cocktail Ottoman
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Westside Conversation Sofa
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 101 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Westside Loveseat
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 59 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Westside Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 27 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Westside Power High Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline |
| Style | Transitional |
Westside Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Westside Sofa
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 79 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Whistler High-Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Whitney Leather Chairs
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 47 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Wicklow Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Williams Club Level Double Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Williams Club Level Double Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Williams Club Level Power Glider Recliner with Power Headrest
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Willis Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Wilson 3904-62
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |













