Minnie Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Minnie Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Minnie Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Minnie Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Minnie Fabric Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric |
Minnie Fabric Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Minnie |
| Features | Fabric |
Mirah Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mirah |
| Features | Fabric |
Miraz Floor Lamp
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Miraz |
| Features | Fabric |
Modica Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Modica |
| Features | Fabric |
Moher Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Moher |
| Features | Fabric |



