Maud Floor Lamp
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Collection | Maud |
| Features | Fabric |
Maury Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Maury |
| Features | Fabric |
Mayme Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Mckay Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Mckinley Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Melora Accent Chair
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Melora |
| Features | Fabric |
Meltdown Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meltdown |
| Features | Fabric |
Mendell Table Lamp
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Mendell |
| Features | Fabric |
Meridian Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Meridian |
| Features | Fabric |
Merriton Table Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Merriton |
| Features | Fabric |
Meryl Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Meryl |
| Features | Fabric |
Mesick Pouf
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Mesick |
| Features | Fabric |