Today’s Hours Getting Hours
Vail Conversation Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Conversation Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Vail Ottoman
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vail Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Sectional 3305-SECT
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Vail Two-Cushion Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Vaughn Chair
| Dimensions | 38 × 30 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Veda Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Pillows |
| Style | Traditional |
Veda Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Veda Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Veda Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Veda Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |












