Today’s Hours Getting Hours
Bradney Swivel Accent Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 33 in |
| Color | Black/Gray, Smoke |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Series Features | Accent chair. Shelter arm. Upholstered in smoke polyester fabric. Tight back and loose, reversible seat cushion. Metal swivel base. Coordinating stationary group 10007. |
| Brand | Ashley Furniture |
Arroyo Brown Sofa
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.25 × 82.88 × 19.38 in |
| Color | Brown/Beige, Caramel |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |











