Flinchem Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Flinchem |
| Features | Fabric |
Florero Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Florero |
| Features | Fabric |
Forage Floor Lamp
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Forage Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Forage |
| Features | Fabric |
Fork In The Road Floor Lamp
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Fork |
| Features | Fabric |
Formoso Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Formoso |
| Features | Fabric |
Foster Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Foster |
| Features | Fabric |
Fountain Buffet Lamp, Black
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Fountain |
| Features | Fabric |
Fountain Buffet Lamp, White
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Fountain |
| Features | Fabric |
Fralin Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Fralin |
| Features | Fabric |
Free Flowing Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Free |
| Features | Fabric |
Freedom Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Freedom |
| Features | Fabric |
Galeno Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Galeno |
| Features | Fabric |
Galloway Floor Lamp
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Modern (Minimalist) |
| Collection | Galloway |
| Features | Fabric |
Geneva Fabric Power Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Geneva |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |