Surrey Hills Ottoman
| Dimensions | 24.5 × 32 × 20.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Surrey Hills Recliner
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |
Surrey Hills Recliner Bay Brown
| Dimensions | 34.5 × 31.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Reclining, Wood |
| Style | Transitional |
Surrey Hills Tuxedo-Arm Chair Driftwood
| Dimensions | 39.5 × 37 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Surrey Hills Tuxedo-Arm Chair Tabacco
| Dimensions | 39.5 × 37 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Traditional Round Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 42 × 42 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Leather Upholstered Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Leather, Upholstered, Wood |
Walnut Grove Recliner
| Dimensions | 38 × 26.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual, Recline, Wood |
| Style | Modern |


