Bay Bridge Leather Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bay Bridge Leather Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bay Bridge Leather Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bay Bridge Leather Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bernard Leather Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Bernard |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Bernard Leather Power Reclining Loveseat with Console, Power Headrests & Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 73 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Bernard |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Bexley Leather Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 49 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Loveseat
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Loveseat
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Ottoman
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Ottoman
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Sofa
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Sofa
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |



