Bexley Leather Sofa
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Bexley Leather Sofa
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Traditional |
| Collection | Bexley |
| Features | Leather |
Brookhaven Executive Desk
| Weight | 285.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 72 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Brookhaven |
| Features | Leather |
Bryant Leather Chair
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Bryant Leather Loveseat
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 63 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Bryant Leather Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Bryant Leather Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Bryant Leather Sofa
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Carson Leather Chair
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 48 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Chair
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 48 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Loveseat
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 70 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Loveseat
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 70 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |




