Today’s Hours Getting Hours
Vail Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vaughn Chair
| Dimensions | 38 × 30 × 4312 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Vernon Admiral Fabric Power Reclining Loveseat with Console, Power Headrests, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 39 × 75 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Vernon Admiral Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 39 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Vernon Admiral Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Vernon Dove Grey Fabric Power Reclining Loveseat with Console, Power Headrests, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 39 × 75 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Vernon Dove Grey Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 39 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Vernon Dove Grey Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Leather Upholstered Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Mid-Century, Modern |
| Features | Leather, Upholstered, Wood |











