Today’s Hours Getting Hours
Jarvis Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jarvis Reclining Sofas
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Langston Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Langston Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Latitudes Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Luna Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Luna Power Rocking Recliner & Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Magnus Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Magnus Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mason P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Mason Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mason Power Reclining Loveseat
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mason Power Reclining Sofa
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Midway Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Midway Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Wood |
| Style | Transitional |













