Today’s Hours Getting Hours
Rio Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 244 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Rio Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Score Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Score Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Shaw Power Lift Recliner
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Sophisticated Oat Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 41 × 38 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |













