Lincoln Buffet
| Dimensions | 20 × 67 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lincoln |
| Features | Storage |
Lincoln End Table
| Dimensions | 26 × 20 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Arts & Crafts (Prairie-inspired) |
| Collection | Lincoln |
| Features | Storage |
Lincoln Rectangular Coffee Table with Casters
| Dimensions | 25 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Arts & Crafts (Prairie-inspired) |
| Collection | Lincoln |
| Features | Storage |
Lyra End Table
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
| Features | Storage |
Lyra Rectangular Coffee Table
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
| Features | Storage |
Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | null |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Storage |
Mason Fabric Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Mason |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Melange Console Table
| Weight | 151.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 48 × 34.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |
Melange Four-Door Two-Drawer Credenza
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 62 × 42.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grays |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |
Melange, 5560-55 Home Entertainment Door Entertainment Console
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 86 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Melange |
| Features | Storage |
Melody Brown Chairside Table
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |
Melody White Accent Table
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Rustic Farmhouse and Coastal |
| Collection | Melody |
| Features | Storage |