Single Jelly Cupboard
| Dimensions | 12.5 × 22.75 × 51 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Single Jelly Cupboard
| Dimensions | 12.5 × 22.75 × 36 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Skinny Console Table
| Weight | 81.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 76 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | 5660-85 & Commerce and Market |
| Features | Storage |
SoMa Server
| Dimensions | 18 × 52 × 36 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
South Park 60” Writing Desk
| Weight | 107.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grays |
| Style | Transitional |
| Collection | South Park |
| Features | Storage |
Spencer Server
| Dimensions | 17 × 48 × 36 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |
Storage Cabinet
| Dimensions | 10.5 × 18 × 48 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
