Refined Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Fabric, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Hickory Leather Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Leather Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |