Today’s Hours Getting Hours
Geneva Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Geneva Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
George Leather Swivel Chair
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 31 × 41 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Grace Chair
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Transitional |
Grace Ottoman
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Transitional |
Graham River Leather Power Sliding Chair
| Dimensions | 47 × 52 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Grant Ivory Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Dimensions | 42 × 63 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Grant Motion Loveseat w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Grant Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Grant Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Grant Reclining Power Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Grant Sofa w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Leather, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |










