Today’s Hours Getting Hours
David Pecan Leather Chair
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 48 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
David Pecan Leather Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
David Pecan Leather Sofa
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Delway Small Round Ottoman
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |



