Arabella Mirrored Three-Drawer Nightstand
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22.5 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Arabella |
| Features | Power |
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22.5 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Arabella |
| Features | Power |