Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
| Weight | 41.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |
Plymouth Gray Pair of Armless Dining Chairs
| Weight | 14.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |
Plymouth Gray Pair of Upholstered Arm Dining Chairs
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |
Plymouth Gray Pair of Upholstered Dining Chairs
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Plymouth |
| Features | Fabric |