Madison Leather Upholstered Platform Bed
Call for Price
Port Small Bench, Natural
"*" indicates required fields
Description
The Port bench is a modern accent piece that embodies Scandinavian design principles with its clean lines and functional form. The playful scooped profile is enhanced with chiseled texturing, complemented by a plush upholstered seat in crisp, textured white polyester.
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Port |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Counter Stool 26 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.