Waterfall Black Buffet
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Storage |
Waterfall Off-White Pair of Upholstered Dining Chairs
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
| Features | Fabric |