Ciara Buffet Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ciara |
| Features | Fabric |
Ciji Table Lamp, Blue
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Ciji |
| Features | Fabric |