Forage Floor Lamp
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Forage Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Forage |
| Features | Fabric |
Fork In The Road Floor Lamp
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Fork |
| Features | Fabric |
Formoso Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Formoso |
| Features | Fabric |
Foster Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Foster |
| Features | Fabric |
Fountain Buffet Lamp, Black
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Fountain |
| Features | Fabric |