Fern Fabric Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |



