Devon Fabric Reclining Sofa
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 84 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Devon |
| Features | Fabric |
Digby Fabric Loveseat
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 54 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Digby Leather Loveseat
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 54 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |
Digby Power Inclining Loveseat
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 56 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Digby Power Inclining Loveseat
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 56 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Power, Power Reclining |
Drew Fabric Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 59 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Eleanora Fabric Loveseat
| Dimensions | 37 × 68 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |
Eleanora Fabric Loveseat
| Dimensions | 37 × 68 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |




