Finlay Accent Chair
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 28 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Finlay |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Loveseat
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 60 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Fabric |
Finley Fabric Sofa
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Fabric |
Finley Leather Power Inclining Loveseat
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Leather, Power, Power Reclining |
Finley Leather Power Inclining Loveseat
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Finley |
| Features | Leather, Power, Power Reclining |









