One Drawer Nightstand
Call for Price

Washington Power Reclining Loveseat with Power Headrest
Call for Price
Finlay Accent Chair
"*" indicates required fields
Description
A classic Klismos design that stuns from every angle, complete with a solid bent wood back support shaped for ultimate comfort and finished in dark walnut. The chunky floating seat is upholstered in a sugar toned polyester fabric with a soft wool-like texture.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 28 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Finlay |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.