Kerrie Fabric Reclining Loveseat
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |
Kerrie Fabric Reclining Loveseat with Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |
Kerrie Fabric Reclining Loveseat with Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |
Kerrie Fabric Reclining Sofa
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |
Kerrie Fabric Reclining Sofa
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |








