Lakewood Fabric Full Sleeper
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Loveseat
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 58 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Sleeper
| Weight | 195 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Sofa
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Twin Sleeper
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |