Lennox Fabric Chair
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 32 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lennox |
| Features | Fabric |
Lennox Fabric Loveseat
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 58 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lennox |
| Features | Fabric |



