Brisbane Accent Chair
Call for Price
Loft Living, Danae Living Room Danae LAF Loveseat
Call for Price
Legend 4455 Rocker Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 47 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Slate Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Legend |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Legend 4455 Loveseat
Legend 4455 Queen Sleeper
Legend 4455 Sofa (94″)
Related products
Levitate Leather Zero Gravity Power Recliner
Parsons Leather Lay Flat Power Recliner
Stressless® Mayfair (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.