Brunei Accent Chair, Gray
Call for Price
Loft Living, Danae Living Room Danae Armless Chair
Call for Price
Legend 4455 Sofa (94″)
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 41 × 96 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Slate Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Legend |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Legend 4455 Loveseat
Related products
Craftmaster Essentials Sofas
Craftmaster Essentials Sofas
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.