Loft Living, Darrien Living Room Darrien Armless Chair
Call for Price
Bridgetown Connell China - Complete
Call for Price
Lacy Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Chairs |
| Categories | Dining Room |
| Type | Chairs |
| Width | 20.1 |
| Depth | 22.2 |
| Height | 40.0 |
Additional information
| Dimensions | 22.2 × 20.1 × 40 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.