792750-68BD Sleeper Sofa
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
796250-98 Sofa
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
798750 New Traditions Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
8C00-69 Harlow Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 33 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
90410 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
927550 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable |
| Style | Traditional |
931670BD Sofa
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
9H04 Marley Chair
| Dimensions | 38 × 31 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
9X09LR Queen Sleeper Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Traditional |
Abbie Sectional
| Dimensions | 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Abbott Leather Sectional
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Abbott Leather Sectional with Nails
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
Abbott Sectional
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Abbott Sectional with Nails
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Transitional |
Adam Chair and 1/2
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional, Transitional |













