Baylor Leather Sofa
| Dimensions | 40 × 88 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Baylor Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Beale Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Transitional |
Beantown Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Beck Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Belleville Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Brantley Apartment Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Brantley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Brantley Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Brantley Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Casual |
Brantley Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Brett Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Brett Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Brett Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Brett Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













