Saylor Chair
| Dimensions | 34 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Scottie Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
| Dimensions | 34 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |