Devin Pebble Brown Power Recliner
| Dimensions | 39 × 33.75 × 42.75 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Durango Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 37.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Wall Recliner
| Dimensions | 43 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |