EZ1C00H Double Reclining Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
EZ8K00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
EZ8K00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
F9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F931257 Sofa
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Faris Upholstered Sofa
Fayetteville Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hallie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |








