Knox Sofa
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Kylie Sofa
| Dimensions | 38 × 85 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
L702950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L782750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Transitional |
L9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
LC9 Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Linus – Hudson Grey Power Zero Gravity Sofa
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Loft Living Kennedy Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Luca Sofa
| Dimensions | 42 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |











