Fayetteville Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 85 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hallie Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Hawley Power Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Huck Double Reclining Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Jaden Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Rustic |
Jaden Sofa with Nails
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Jaden Sofa with Nails
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Keene Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 79 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Keene Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Kinley Sofa
| Dimensions | 40 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |






