Brooks Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Casual Retreat 3 Seat Sleeper Sofa
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Grey 3 Seat Sleeper Slipcover Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Grey Slipcover Sofa
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Slipcovered 2 Seat Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 80 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chaplin Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
CM Leather Sofa L762350BD
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 100 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Content 22 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |








