Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 96 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |



