Vail Fabric Conversation Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Fabric |
Vail Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Fabric |
Vail Fabric Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Fabric |
Vail Leather Conversation Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 107 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Leather |
Vail Leather Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Leather |
Vail Leather Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Leather |





