Collins Fabric Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 101 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Collins Fabric Three-Cushion Sofa
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 89 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Collins Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 171 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |




