Nora Fabric Sofa
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 77 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Nora |
| Features | Fabric |
Oliver Fabric Sofa
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Oliver |
| Features | Fabric |







