Porter Fabric Power Reclining Sofa with Console, Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Porter |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Porter Leather Power Reclining Sofa with Console, Power Headrest, & Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Porter |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Preston Fabric Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Preston Fabric Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Preston |
| Features | Fabric |
Quinn Fabric Sofa
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 91 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Quinn |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 105 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Three-Cushion Sofa
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Randall Fabric Two-Cushion Sofa
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |





