Paxon 148 Power Headrest Deep Seat Recl Sofa
Penn Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Penn |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Penn Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Penn |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Pickett 313 Power Headrest Power Reclining Sofa
Pickett 313 Reclining Sofa
Porter Fabric & Leather Power Reclining Sofa with Console, Power Headrest, & Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Porter |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Porter Fabric & Leather Power Reclining Sofa with Console, Power Headrest, & Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Porter |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Porter Fabric Power Reclining Sofa with Console, Power Headrests & Lumbar
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Porter |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |

