Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 81 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |







