Gleston Sofa
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 84 × 37 in |
| Color | Black/Gray, Onyx |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Almanza Sofa
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 92 × 41 in |
| Brand | Ashley Furniture |
| Color | Brown/Beige, Wheat |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
Macleary Sofa
| Weight | 133.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 82 × 36 in |
| Color | Black/Gray, Navy |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |



