Black Bookcase
| Weight | 143.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 36 × 84.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | 500-50 & Melange |
| Features | Storage |
| Weight | 143.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 36 × 84.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | 500-50 & Melange |
| Features | Storage |